Co nam jesień w koszu niesie – 26.09.2019

26 września w naszym przedszkolu odbyła się po raz kolejny uroczystość ,,Co nam jesień w koszu niesie”. Celem uroczystości jest propagowanie zdrowego stylu życia wśród przedszkolaków. Dzieci w każdej grupie przygotowały na wystawę ciekawe i pomysłowe ludziki wykonane z owoców i warzyw. Tego dnia słoneczko nam dopisało i zachęcało do wspólnej zabawy. Uroczystość rozpoczęła się wierszem o marchewce wyrecytowanym prze gr IV. Następnie przystąpiliśmy do wspólnych zabaw muzyczno – ruchowych i sportowych. Najwięcej radości sprawiły dzieciom tzw. wykopki (zbieranie ziemniaków rozsypanych na placu przedszkolnym). W salach na przedszkolaków czekał zasłużony poczęstunek winogrona i batoniki, oczywiście zdrowe – owocowo-zbożowe.