Mikołaj – 6.12.2019

Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. Tegoroczna nietypowa aura nie zmyliła Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, na uroczystości pojawił się 6 grudnia w naszym przedszkolu  długo oczekiwany przez dzieci gość – Mikołaj.
Wszystkie dzieci kochają Mikołaja, a Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. Dziś z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola.  Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko Mikołaja – niektóre troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu oraz klocki lego do każdej grupy. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego!
Tego dnia dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka. Nasze przedszkole odwiedzili przedstawiciele Sołectwa Kotliska i OSP Kotliska ze słodką niespodzianką.