Spotkanie z Mikołajem – 06.12.2019

Wizyta Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowywaliśmy się do niego bardzo starannie. Wykonaliśmy różne prace plastyczne, które udekorowały naszą salę, przygotowaliśmy wierszyki i piosenki, aby zaprezentować Mikołajowi, a także napisaliśmy do niego list z rysunkiem wymarzonych prezentów.
6
grudnia nie musieliśmy długo czekać na naszego gościa. Odwiedził nas zaraz po śniadaniu  wywołując uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty. Nie zdążyliśmy ochłonąć po spotkaniu z Mikołajem, a odwiedził nas kolejny z zielonymi elfami z OSP z Kotlisk. Dziękujemy za spotkania. Do zobaczenia za rok.