Wizyta Świętego Mikołaja

Zgodnie z grudniową tradycją 6 grudnia do naszej grupy przybył Święty Mikołaj. Na tego Gościa, w ten wyjątkowy grudniowy dzień, czekaliśmy wszyscy, a zwłaszcza dzieci, które już od samego rana nasłuchiwały jego dzwonka. Przedszkolaki powitały Mikołaja z wielką radością, wyjątkowa atmosfera zagościła w grupie.  Dzieci 3 letnie z gr. I specjalnie na tę okazję przygotowały piosenki i wiersz. Po zakończonym występie, wspólnej zabawie i krótkiej wymianie zdań, Święty Mikołaj wręczył dzieciom podarunki oraz prezent dla grupy – klocki Lego.
Przedszkolaki były tak szczęśliwe, że nawet nie zauważyły, iż zawartość paczek różni się od tego, co zamawiały w licznych listach – rysunkach kierowanych do Mikołaja. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko, sprawiło dzieciom wiele radości i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci, gdyż dla większości z nich dzień ten był wielkim przeżyciem.
Kiedy pożegnaliśmy Mikołaja, na twarzach przedszkolaków jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. W tym dniu odwiedził nas jeszcze jeden Święty Mikołaj wraz z elfami z Sołectwa Kotliska i poczęstował cukierkami – serdecznie dziękujemy.
Szkoda tylko, że ten wyjątkowy Gość odwiedza nas raz w roku….