Hej kolęda, kolęda – 19.12.2019

Okres Świąt Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych okresów w roku kalendarzowym. Z tej okazji w naszym przedszkolu odbył się koncert bożonarodzeniowy „ Hej kolęda, kolęda”. Dzieci z naszej grupy odświętnie ubrane zaprezentowały pastorałki „Mój maleńki Jezusie” i ‘Żłóbek Cię utuli”, zagrały na kolorowych dzwonkach i tubach melodię piosenki bożonarodzeniowej „Pada śnieg” oraz kolędę „Lulajże Jezuniu” oraz wyrecytowały wiersz o Bożym Narodzeniu. . Podniosły nastrój udzielił się wszystkim uczestnikom spotkania , którzy po skończonych prezentacjach odśpiewały kolędę „ Wśród nocnej ciszy. Było wiele życzeń od nauczycielek i Pani Dyrektor , która w podziękowaniu za wspaniały występ i kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych wręczyła dzieciom słodkości w postaci ptasiego mleczka.