Hej kolęda, kolęda – 19.12.2019

19 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pod hasłem“Hej kolęda, kolęda”, podczas której kultywowaliśmy tradycje i zwyczaje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Wysłuchaliśmy świątecznej opowieści, którą przeplatały występy kolejnych grup prezentujących piosenki oraz wiersze o tematyce świątecznej. Dzieci z grupy III pięknie wyrecytowały wiersz „Grudniowa noc” oraz śpiewająco życzyły wszystkim “Magicznych Świąt”. Nie zabrakło także wspólnego kolędowania. Po uroczystości wszyscy zasiedli do przedświątecznego obiadu składającego się z  tradycyjnych potraw – barszczu czerwonego oraz pierogów. Cała uroczystość wzbudziła wielki zachwyt przedszkolaków i sprawiła, że z jeszcze większą radością oczekiwały Świąt Bożego Narodzenia.