Świąteczne warsztaty plastyczne – 20.12.2019

W dniu 20.12.2019 roku  w grupie V odbyły się ŚWIĄTECZNE WARSZTATY PLASTYCZNE W RAMACH PROJEKTU „ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA” z czynnym udziałem rodziców.   Zajęcia poprzedzone były wspólnymi zabawami integracyjnymi, słownymi, zagadkami o tematyce Świąt Bożego Narodzenia.  Dzieci miały możliwość wykazania się umiejętnościami w zakresie rozpoznawania liter i cyfry. Zaprezentowały również poznane wiersze, piosenki, tańce o realizowanej tematyce. Dzieci z zespołu muzyczno-tanecznego zaprezentowały przygotowany program artystyczny.  Następnie wspólnie z rodzicami dzieci wykonały świąteczne ozdoby – bombki ozdobione cekinami  i wstążkami. Świąteczna atmosfera warsztatów to wspaniały czas na wspólne rozmowy, wspomnienia w gromie najbliższych. DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNIE SPĘDZONE CHWILE.