Zabawa karnawałowa – 17.01.2020

W karnawale, w karnawale
zawsze idziemy na bale.
Każde dziecko duże małe,
lubi bale w karnawale.
Można zmienić się w królewnę,
w królewicza można też,
są cyganki, wróżki, żabki,
jest i batman, jest i jeż.

Dzieci z naszej grupy w dniu 17 stycznia uczestniczyły w zabawie karnawałowej. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem balu nasze przedszkolaki zaprezentowały się w swoich przepięknych strojach karnawałowych. Wśród dziewczynek można było dostrzec księżniczki, tancerki, biedronki, kotka, superbohaterkę, motylka, aniołka, jednorożce. Nasi chłopcy kreowali się w tym roku na Batmana, wojowników Ninja, policjantów, karatekę, kowboja i innych bohaterów znanych z bajek i ulubionych książek dzieci. Dzieci bawiły się znakomicie chętnie biorąc udział w zabawach tanecznych, korowodach i pociągach oraz przegotowanych dla nich konkursach. Przedszkolaki miały możliwość wykonania sesji zdjęciowej. Był również czas na poczęstunek i krótki odpoczynek. Zabawa karnawałowa dostarczyła wszystkim wielu miłych wrażeń. DZIĘKUJEMY!!!