Dziękujemy Babciom i Dziadkom – 23.01.2020

Dnia 23 stycznia o godz.10.00 dzieci przygotowały wspaniałą uroczystość. Babcie i towarzyszący im dziadkowie zjawili się punktualnie. Na wstępie wychowawczynie przywitały wszystkich gości ciepłymi słowami. W pięknie udekorowanej sali dzieci przygotowały wspaniały program artystyczny. Przedszkolacy recytowali wiersze, radośnie śpiewali piosenki i tańczyli. Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci przygotowały również dla nich poczęstunek. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami. Były to piękne laurki z życzeniami oraz prezenciki. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami tej uroczystości. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Babcie i Dziadkowie nie żałowali pochwał dla swoich wnuków, a panie wychowawczynie zgodnie orzekły, że Dziadkowie i Babcie są „najmilszymi” odbiorcami „sztuki” dziecięcej. Wzruszenie oraz uśmiech na twarzach wszystkich gościły podczas całej uroczystości.