Narodowe Święto Niepodległości

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Dlatego też 10 listopada odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Przedszkolaki  przygotowały  się do tego ważnego wydarzenia, recytowały wiersze patriotyczne pt. „Kto ty jesteś?” oraz „Barwy ojczyste”, śpiewały hymn. Dzieci tego ważnego dnia wyglądały odświętnie i uroczyście, a na ich piersi widniały kotyliony w barwach narodowych. Dzień Niepodległości był bardzo radosnym dniem w naszej grupie i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”.