Dzień Babci i Dziadka

Dziś słoneczko jasno świeci, zima biała śpiewa.
A w przedszkolu przedszkolaki składają życzenia.
Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom
Zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień I dużo radości.

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. To dni pełne uśmiechów, wzruszeń i radości. W 2021 roku z powodu obostrzeń scenariusz musiał być inny niż zazwyczaj, brakowało wizyty Seniorów w przedszkolu. Dzieci, jak co roku, pamiętały o święcie, dlatego z tej okazji przygotowały upominki i podczas wizyty w domach Babć i Dziadków wręczyły je swoim ukochanym recytując wiersz i śpiewając piosenki. W tych wyjątkowych dniach składamy wyrazy szacunku i wdzięczności Babciom i Dziadkom za ich codzienną pracę, pomoc i wsparcie i dziękujemy za bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i życzymy im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.