Dzień Babci i Dziadka w naszej grupie

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka.
Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.
Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 21 stycznia 2021roku w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji Ich święta. Ze względu na wiadomą wszystkim szczególną sytuację, dziadkowie nie mogli bezpośrednio uczestniczyć w przedszkolnym spotkaniu z wnukami, lecz mieli okazję obejrzeć występ i życzenia dzieci za pośrednictwem nauczycielek i rodziców online w swoich domach. Jeżeli nie to poniższe linki pozwolą Im obejrzeć występ swoich wnucząt.