Zabawa karnawałowa

28 stycznia po raz kolejny w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa. Już kilka dni wcześniej wspólnie z dziećmi przystroiliśmy salę balonami, kolorowymi paskami bibuły i pracami przedszkolaków. Dzieci z wielkim przejęciem opowiadały również, za kogo będą przebrane. W dzień balu na sali powitaliśmy księżniczki, motylki, policjantów, strażaków, Elzę, Spidermana i innych bohaterów znanych z bajek i ulubionych książek dzieci. Nasze przedszkolaki znakomicie bawiły się przy największych dziecięcych przebojach, chętnie biorąc udział w zabawach i konkursach z nagrodami. Nie zabrakło zabaw z balonami, tańców na gazetach, z kolorowymi wstążkami czy innych atrakcji. W trakcie balu odbyła się sesja zdjęciowa oraz poczęstunek. Wszyscy doskonale się bawili i na pewno na długo pozostaną im w pamięci niezwykłe wspomnienia.