Dinozaury

Zainspirowane wypowiedziami i zainteresowaniami naszych przedszkolaków, zorganizowałyśmy konkurs plastyczno – techniczny pt. ,,Dinozaury”. Dzieci licznie i ochoczo wzięły udział w konkursie rozwijając swoje zdolności i zainteresowania. Powstały przepiękne prace. Każde dziecko za udział w konkursie otrzymało dyplom, słodki upominek i figurkę dinozaura. Jak na konkurs przystało zostały wyłonione w nim trzy pierwsze miejsca, chodź nie było łatwo. Komisja w składzie: p. Anetka, p. Marika, p. Agnieszka przedszkolacy niebiorący udział w konkursie zdecydowali o następujących miejscach. Miejsce pierwsze zdobyła Zuzanna, miejsce drugie Filip, miejsce trzecie Marianka. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.