Upominek dla Mamy i Taty z okazji ich święta

26 maja- Dzień Matki oraz 23 czerwca- Dzień Ojca to jedne z najbardziej wyjątkowych dni w roku. Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać jak bardzo kochają swoich rodziców. W obecnej sytuacji pandemii koronawirusa, wspólne świętowanie nie było możliwe, jednak przedszkolaki nie zapomniały o tak bardzo ważnych świętach i przygotowały rodzicom niespodziankę w postaci krótkiego programu artystycznego, który nagrany został przez panie nauczycielki i udostępniony rodzicom online. Dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Wspólnie z paniami przygotowały również laurki dla mamy i taty. Wręczyły je dzień po nagraniu czyli 26 maja 2021 roku.