Zabawy z Ruphertem i Rico

W środę z okazji Dnia Dziecka klaun odwiedził dzieci w przedszkolu. Dzieci uwielbiają Klauna, który wprowadza radosną atmosferę i potrafi rozśmieszyć każde dziecko. Piski radości, iskrzące z ciekawości oczy, niedowierzanie – takie właśnie postawy i emocje u dzieci potrafił wzbudzić występ klauna. Zabawę poprowadził zespół The Clown Circus Show. Wraz z pierwszymi krokami naszego gościa pojawił się uśmiech i wielka radość na buziach wszystkich przedszkolaków. Prowadził zabawy w ciekawym i wesołym nastroju oraz sprawił, że ten dzień był wyjątkowy. Klaun powitał dzieci bardzo serdecznie i od razu zaraził wszystkich swoim dobrym humorem. Wszyscy bawili się doskonale i nikt nie tęsknił za zabawkami. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach ruchowych prowadzonych przez klauna. Na pożegnanie wraz z dziećmi zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie.