Dzień Dziecka

Jest taki dzień – najpiękniejszy dzień w roku, w którym dzieci z różnych stron Świata obchodzą swoje święta – Dzień Dziecka. W tym dniu chętne dzieci przyszły do przedszkola przeprane w bajkowe stroje. Każde dziecko miało okazję zaprezentować swój stój. Ten dzień dzieci spędziły bardzo aktywnie, a zorganizowane zabawy ruchowo – muzyczne z różnych zakątków i konkursy, stworzyły atmosferę życzliwości, współpracy i współzawodnictwa. Oglądały prezentację multimedialną ,,Dzieci Świata”, poznały swoich kolegów z różnych zakątków. Dowiedzieli się jaki charakterystyczny strój noszą, jak wygląda kraj, w którym mieszkają. Po zabawie odbył się słodki, poczęstunek przygotowany przez  rodziców i rozdane zostały upominki dla każdego dziecka oraz słodka niespodzianka od p. Dyrektor.