Uroczystości zakończenia edukacji przedszkolnej

Żegnaj przedszkole nasze ukochane,
Żegnajcie ławki i kochane panie
Już odchodzimy , już nadszedł czas,
lecz przyrzekamy, że nie zapomnimy Was

24 czerwca 2021 r. w grupie V oraz VI odbyły się uroczystości zakończenia edukacji przedszkolnej dla dzieci 6-letnich. Tego dnia dzieci opuszczające przedszkole żegnały się ze swoimi Paniami, Panią Dyrektor, a także młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki poprzez wiersze, piosenki podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Następnie dzieci pięcioletnie pożegnały starszych kolegów pięknym wierszem, a także wręczyły im drobne upominki.  Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i książki. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE