Co nam jesień w koszu niesie

1 października w przedszkolu odbyła się uroczystość pt. ” Co nam Jesień w koszu niesie”. W tym dniu dzieci z naszej grupy w towarzystwie przedszkolaków z grupy pierwszej uczestniczyły w fantastycznych zabawach zorganizowanych na powietrzu. Dzieci miały okazję tańczyć, śpiewać a także brać udział w zabawach z elementami rywalizacji- zbieranie szyszek w odpowiednim kolorze, wyścig z koszyczkiem, zabawy z chustą animacyjną. Następnie wspólnie zbieraliśmy ziemniaki w ogrodzie przedszkolnym. Nasze panie kucharki, upiekły dzieciom pyszne ziemniaki w łupinkach, które przedszkolaki konsumowały na świeżym powietrzu w miłym towarzystwie. Na tarasie przedszkola zorganizowana była również wystawa z prac z naturalnych okazów, które dzieci wcześniej przygotowały w sali.