Dary Lasu

2 października podczas XIII Dolnośląskiego Festiwalu Darów Lasu zostały wręczone nagrody w konkursie plastycznym pt. „Ochrona lasów”. Organizatorami konkursu byli: Powiat Lwówecki, Nadleśnictwo Lwówek Śląski oraz Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Lwówku Śląskim. Celem konkursu było zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania czasu, rozwijanie wśród dzieci naturalnej fascynacji światem przyrodniczym, jego różnorodnością, bogactwem i pięknem, ze szczególnym uwzględnieniem polskich lasów, kształtowanie postaw proekologicznych oraz rozwijanie wyobraźni i inspirowanie do pracy twórczej. Naszą grupę reprezentował Antoś, który zdobył wyróżnienie w konkursie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.