Dary lasu

2 października podczas Darów lasu zostały wręczone nagrody w konkursie plastycznym pt. Ochrona lasów”. Konkurs organizowany był przez: Powiat Lwówecki, Nadleśnictwo Lwówek Śląski, Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Lwówku Śląskim. Cele Konkursu: zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania czasu, rozwijanie wśród dzieci naturalnej fascynacji światem przyrodniczym, jego różnorodnością, bogactwem i pięknem, ze szczególnym uwzględnieniem polskich lasów, kształtowanie postaw proekologicznych oraz rozwijanie wyobraźni i inspirowanie do pracy twórczej. Nasza grupa wykonała dwie prace plastyczne. Hanna i Maciej wykonali prace konkursowe. Trzecią nagrodę w konkursie zdobył Maciej i otrzymał piękną nagrodę książkową. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.