Spotkanie z Mikołajem

Mikołaju nasz kochany
cały rok na ciebie czekamy,
ty przychodzisz ciemną nocą
kiedy gwiazdy na niebie migocą…

6 grudnia dzieci z grupy I od samego rana wypatrywały długo oczekiwanego gościa w czerwonym stroju, z długą brodą i workiem prezentów. Dźwięk dzwonka zasygnalizował przybycie Mikołaja. Dzieci były nieco onieśmielone, ale szczęśliwe i radosne z takiego spotkania. Z tej okazji zaprezentowały wiersz o mikołaju i zaśpiewały piosenkę, która bardzo spodobała się Mikołajowi. Nasz gość wręczył wszystkim dzieciom paczki oraz prezent dla całej grupy w postaci klocków Lego. Tego dnia dzieci czekała kolejna niespodzianka – udział w interaktywnej zabawie ze św. Mikołajem, Płatkiem Śniegu oraz pokazem iluzji zorganizowany przez Patrycję Lipińską w wersji on-line. Następnie było grupowe rozpakowanie prezentów – klocki lego okazały się bardzo trafionym prezentem. Ten dzień pełen miłych wrażeń na długo pozostanie w pamięci dzieci.