Spotkanie z Mikołajem

Wizyta Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowywaliśmy się do niego bardzo starannie. Wykonaliśmy różne prace plastyczne, które udekorowały naszą salę, przygotowaliśmy wierszyki i piosenki, aby zaprezentować Mikołajowi, a także napisaliśmy do niego list z rysunkiem wymarzonych prezentów. W tym roku jednak musieliśmy czekać na niego jeszcze dłużej. Mikołaj odwiedził nas 13 grudnia zaraz po śniadaniu  wywołując uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty. Każdy dostał paczkę, a cała grupa klocki lego. Dziękujemy za spotkanie. Do zobaczenia za rok.