Bal karnawałowy

W karnawale, w karnawale
Dookoła wielkie bale, 
Gdy orkiestra pięknie gra, 
Dobry humor każdy ma!

Karnawał to okres zimowych balów, pochodów i zabaw. 14 stycznia 2022r. odbył się Bal Karnawałowy w naszym przedszkolu. W poszczególnych grupach Panie pięknie i kolorowo udekorowały salę, by wprowadzić dzieci w radosny nastrój. 
Od samego rana, dzieci przebrane były za kolorowe postacie z bajek: księżniczki, jednorożce, myszkę Mini; bohaterów „Psiego Patrolu”, „Spider-Mana” i „Krainę Lodu”, strażaków, policjantów oraz różowe króliczki. Przedszkolakom wiele radości sprawiły wspólne zabawy, tańce i konkursy ze swoimi paniami. Tego dnia dzieci pozowały do zdjęć indywidualnych i grupowych.
Miłą niespodzianką dla naszych łasuchów był smakowity poczęstunek. Dzieci też brały udział w balu karnawałowym prowadzonym przez Patrycję Lipińską pt. „w Krainie Szczęścia”, gdzie Szalony Ambroży prezentował ciekawe doświadczenia chemiczne. Przedszkolaki na pewno będą miło i pozytywnie wspominać ten wesoły dzień.