Dzień Babci i Dziadka

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce z tej okazji dzieci nauczyły się wiersza „Babcia i Dziadek o raz piosenek: „Życzenia dla babci i dziadka”” i „Rano przy płatkach” , które mogły zaprezentować swoim dziadkom 21.01.2022r. podczas wręczania przygotowanych prezentów. Babciu, Dziadku  życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, stu lat życia i radości!