Musical dla dzieci ”Czerwony Kapturek”

Tego dnia grupy III, IV, V oraz VI wraz z Paniami wybrały się na wycieczkę autokarową do Bolesławca do Kina Forum, aby obejrzeć musical dla dzieci zatytułowany „Czerwony Kapturek”. Przepełniona błyskotliwymi dialogami, nowymi przygodami, wielowątkowa opowieść przedstawiona w kolorowym, muzyczno-refleksyjnym świetle przeniosła dzieci w baśniowy świat magii. Spektakl był zrealizowany z wielką starannością – barwne kostiumy, maski sceniczne, ruchoma scenografia oraz efekty świetlne idealnie tworzyły magiczny klimat przedstawienia. Poprzez piosenki oraz dialog dzieci uczyły się jak rozwiązywać sytuacje konfliktowe, nawiązywać wartościowe przyjaźnie, być asertywnym i odważnym w życiu. Spektakl wywołał zachwyt wśród Przedszkolaków, a cała wycieczka była bardzo udana.