Musical dla dzieci 'Czerwony Kapturek’

Tego dnia wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Bolesławca do kina Forum, aby obejrzeć musical dla dzieci zatytułowany „Czerwony Kapturek”. Przepełniona błyskotliwymi dialogami, nowymi przygodami, wielowątkowa opowieść przedstawiona w kolorowym, muzyczno-refleksyjnym świetle przeniosła dzieci w baśniowy świat magii. Spektakl był zrealizowany z wielką starannością – barwne kostiumy, maski sceniczne, ruchoma scenografia oraz efekty świetlne idealnie tworzyły magiczny klimat przedstawienia. Poprzez piosenki oraz dialog dzieci uczyły się jak rozwiązywać sytuacje konfliktowe, nawiązywać wartościowe przyjaźnie, być asertywnym i odważnym w życiu. Spektakl wywołał zachwyt wśród Przedszkolaków, a cała wycieczka była bardzo udana.