Kochamy nasze Mamy

Wymaluję na laurce czerwone serduszko,
Ptaka, co ma złote piórko i kwiaty w dzbanuszku.
Żyj mamusiu moja miła sto lat albo dłużej!
Bądź wesoła i szczęśliwa, zdrowie niech Ci służy!
Małym serduszkiem życzę Ci mamo
Zdrowia, uśmiechu najwięcej.
A za twą dobroć i miłość
Przyjmij ten kwiatek w podzięce.

Przedszkolaki  z grupy I pamiętały o swoich mamach w dniu ich święta.  Dzieci nauczyły się  wierszyka, piosenek o mamie oraz przygotowały laurki i prace plastyczne. To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za wychowanie, troskę, wyrozumiałość oraz miłość, którą codziennie obdarzają swoje pociechy. Dzieci wszystkim kochanym Mamom ślą moc  najserdeczniejszych życzeń: szczęścia, zdrowia,  słońca każdego dnia,  sił i codziennej radości, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności. Przygotowane upominki (laurka oraz kwiatek)  dzieci zabrały dla swoich mam do domów rodzinnych.