Co nam jesień w koszu niesie

6 października po raz kolejny w naszym przedszkolu odbyła się coroczna impreza pod hasłem „Co nam jesień w koszu niesie? ”, czyli jesienne gry i zabawy sportowe. Celem spotkania było poszerzenie i utrwalenie wiadomości o darach jesieni (owocach i warzywach) oraz promowanie aktywności ruchowej poprzez udział w różnych konkurencjach i zabawach sportowych. Rywalizacja i wspólna zabawa z kolegami z grupy dała dzieciom dużo radości i przyjemnej zabawy. Przedszkolaki rozwiązywały zagadki o owocach i warzywach, śpiewały piosenki, ale jak zwykle największy entuzjazm wzbudziło zbieranie ziemniaków w przedszkolnym ogrodzie. Następnie odbyła się degustacja zdrowego posiłku w postaci słodkich winogron i pieczonego ziemniaka. Ponadto przedszkolaki miały okazję bawić się na dmuchanym zamku. Zabawa była wyśmienita!