Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/manafi/ftp/pp2man/wp-content/themes/anima/includes/loop.php on line 298

Dzień Babci i Dziadka

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,
Dziś życzenia wnuczek składa i piosenkę śpiewa wnusia”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.  W tym roku dziadkowie nie mogą jeszcze  liczyć na zorganizowany w przedszkolu występ, dlatego maluchy z pomocą pań postanowiły go nagrać.  Mają nadzieję, że Babciom i Dziadkom spodoba się niespodzianka w postaci wiersza, piosenki oraz własnoręcznie przygotowanych upominków i laurek. Przedszkolaki w ten sposób pragną podziękować za wspólną zabawę, spędzony czas, dobre rady oraz słodycze Wnuczki i wnukowie życzą STO LAT!!!