Bal karnawałowy w naszej grupie

„W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi , mali
zgromadzeni na tej sali.”

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą! 27stycznia 2023 r.w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy z prawdziwego zdarzenia! Wszyscy czekaliśmy na niego przez wiele tygodni. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w naszej sali można było spotkać, motylki, piratów, Spider-Mana, Kapitana Amerykę, królewny Śnieżki, księżniczki Elzyi, wróżki ,była też syrenka, czarownica, szkieletor, kotek, jednorożec i piłkarz. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.