Powitanie Wiosny

21 marca dzieci z naszej grupy wraz ze swoimi Paniami i kolegami i koleżankami z innych grup, uczestniczyły w barwnym korowodzie na powitanie nowej pory roku. Dzieci śpiewały wesołe piosenki o Wiośnie, koledzy z gr. IV zgodnie z tradycją wykonały Marzannę. Wszystkie dzieci miały ze sobą kolorowe wykonane w przedszkolu kwiaty. Idąc ulicami i przez rynek naszego miasta wykrzykiwały Precz zimo zła! Chcemy wiosny! Czym wzbudziły w mieszkańcach naszej miejscowości uśmiech na twarzy. Wielu z nich pozdrawiało dzieci z okien i balkonów swoich mieszkań. Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych przedszkolaków wiosna zawita do nas na dobre, a wraz z ni ą ciepłe dni, z których będziemy czerpać radość.