Piknik turystyczny

Wspierając aktywność i ciekawość dzieci, w dniu 01.06.2023r. odbył się piknik turystyczny – „Razem czas spędzamy i naturę podziwiamy” w ośrodku GRAPA, zorganizowana we współpracy ze Stowarzyszeniem „Przedszkole Naszych Dzieci”. Była to wymarzona okazja do budowania dziecięcej wiedzy o świecie przyrodniczym, gdzie przedszkolaki mogły z bliska poobserwować zwierzęta: daniele, lamy, strusia, osły oraz kucyki. Wiele radości i satysfakcji dało dzieciom karmienie i obserwacja zwierząt. Na terenie ośrodka odbył się również piknik z owocami, bułkami i sokami. Dzieci miały także możliwość korzystania z parku linowego oraz brać udział w turnieju sportowym. Na pewno ten dzień na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.