Witamy

Dwa miesiące wakacji tak szybko minęły… Nowy rok przedszkolny 2019/2020 rozpoczęliśmy 2 września. Od samego rana w przedszkolu panował gwar. Dzieci z uśmiechem wracały po wakacyjnej przerwie. Przedszkolakom podobały się nowe sale gdzie czekały na nich zabawki, książeczki i inne pomoce dydaktyczne.
Niektóre dzieci dopiero rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem inne powróciły stęsknione po przerwie wakacyjnej. Rozłąka z rodzicami bywa trudna. Dziecko musi w tym czasie poznać nowe miejsce, przystosować się do innego rytmu dnia, a także zaakceptować obowiązujące w przedszkolu zasady. Nawiązuje relacje z paniami oraz dziećmi. To wszystko wymaga od niego sporego wysiłku.
Wszystkim naszym wychowankom życzymy miłego pobytu w przedszkolu. Rodziców natomiast zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.