Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/manafi/ftp/pp2man/wp-content/themes/anima/includes/loop.php on line 298

Spotkanie z przedstawicielami straży miejskiej – 19.09.2019

Dzieci z grupy V brały udział w spotkaniu z przedstawicielami Straży Miejskiej. Celem przeprowadzonych zajęć było poszerzenie wiedzy wśród dzieci na temat obowiązujących zasad bezpieczeństwa na ulicy, a także wdrażanie obowiązku ich przestrzegania oraz praktyczna nauka przejścia po pasach. Funkcjonariusze Straży Miejskiej zwrócili uwagę również na noszenie przez najmłodszych odblasków. Podkreślili, iż taki mały element jak odblask może uratować im życie, dlatego iż stają się wówczas bardziej widoczni przez kierujących pojazdem z odległości nawet kilkudziesięciu metrów. Podczas spotkania dzieci miały również możliwość zapoznania się z wyglądem, zadaniami stojącymi przed strażnikami. Za cenne rady i zdobyte doświadczenia podziękowaliśmy czarodziejskimi słowami i kwiatami.