Co nam jesień w koszu niesie – 26.09.2019

Po raz kolejny w naszym przedszkolu odbyła się coroczna impreza pod hasłem „Co nam jesień w koszu niesie? ”czyli jesienne gry i zabawy sportowe. Celem spotkania było poszerzenie i utrwalenie wiadomości o darach jesieni (owocach i warzywach) oraz promowanie aktywności ruchowej poprzez udział w różnych konkurencjach i zabawach sportowych. To integracyjne spotkanie podkreślało znaczenie uczestnictwa, wysiłku i satysfakcji bardziej niż zwycięstwa! Przedszkolaki rozwiązywały zagadki o owocach i warzywach,  zbierały ziemniaki w przedszkolnym ogrodzie, rzucały warzywami do wiara itp. Wspólna zabawa i wprawiła dzieci w doskonały nastrój. Na zakończenie odbyła degustacja zdrowego posiłku w postaci słodkich winogron , które smakowały wyśmienicie oraz wystawa prac wykonanych przez dzieci” stworków „ z owoców i warzyw w holu przedszkola.