Projekt edukacyjny – JABŁKO – podsumowanie – 18.10.2019r.

Ostatnim etapem projektu było podsumowanie i usystematyzowanie zdobytych przez dzieci informacji, dzięki czemu siatka tematyczna została poszerzona o kolejną kartę wiadomości. Podsumowując projekt przedszkolaki zaprosiły na zajęcia swoich kolegów i koleżanki z grupy pierwszej. Podczas spotkania dzieci prezentowały swoją nabytą wiedzę o jabłkach oraz wspólnie się uczestniczyły w zabawach i grach dydaktycznych. Punkiem kulminacyjnym była degustacja jabłek oraz wafelków z powidłami, oczywiście z jabłek!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomogli nam zrealizować projekt edukacyjny „JABŁKO”. Mamy nadzieję, że wiedza zdobyta poprzez działanie, obserwowanie i eksperymentowanie na długo zostanie w pamięci przedszkolaków!