Występ iluzjonisty – 22.10.2019

Do naszego przedszkola zawitał iluzjonista z Sulęcina pan Robert Szablewski, który przedstawił dzieciom fantastyczny pokaz magicznych sztuczek. Był gołąb, który wylatywał z wielkiej tuby, królik wyciągany z tajemniczego pudła, zamieniające się kolorami chusteczki i wyciągane z pustego kapelusza, wyskakujące z chustki kwiaty, znikająca w pudełku kostka i wiele innych zaskakujących atrakcji. Po każdej z nich na widowni dało się słyszeć długie oklaski. W przedstawieniu udział wzięli też sami widzowie. Do jednej ze sztuczek poproszono naszego kolegę z grupy Marcela P., który z pomocą czarodziejskich zaklęć dających się słyszeć z widowni spowodował , że sznurek wyciągnięty z butelki stał się twardy jak drut. To widowisko sprawiło dzieciom ogromnie dużo radości i uśmiechu.