Wycieczka do LOK-u – 25.11.2019

25 listopada wybraliśmy się na wycieczkę do Lwóweckiego Ośrodka Kultury na wystawę fotograficzną pt. ,, Ćwiartki literatury”. Celem wycieczki było: wspieranie zainteresowań fotografią, tworzenie warunków i możliwości obserwowania otoczenia, wspieranie w zakresie rozwoju percepcji wzrokowej. Przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały zdjęcia i wyszukiwały znane im obiekty przedstawione na nich.
Wystawa fotografii w Lwóweckim Ośrodku Kultury była okazją do obejrzenia pięknych zdjęć, które przedszkolaki chętnie i z zainteresowaniem zawsze oglądają. Na fotografiach uwiecznione zostały zakątki naszego miasta Lwówka Śl. oraz Bolesławca. Sztuka czyni dziecko wrażliwym na piękno powodując, że świat wydaje mu się ciekawszy, piękniejszy i bogatszy. Obcowanie ze sztuką uczy dostrzegać i przeżywać piękno i ułatwia nawiązywanie kontaktów z otoczeniem. Wystawę naprawdę warto było zobaczyć!