Policjant w przedszkolu – 26.11.2019

Miłym zaskoczeniem dla przedszkolaków było spotkanie z policjantami, którzy tego dnia odwiedzili nasze przedszkole. Byli to: ml. asp. Aleksandra Grzelczyk oraz ml. asp. Marcin Wypych. Celem tej wizyty była pogadanka o bezpieczeństwie dzieci na ulicach, przejściach dla pieszych, na placach zabaw czy też w domu. Zwrócili oni uwagę na ważną sprawę jaką jest zaufanie do ludzi – tu szczególnie uczulali dzieci na to aby nie ufać „obcym”(nie otwierać im drzwi, nie brać od nich słodyczy ani zabawek, nie oddalać się z nimi od opiekunów). Sprawdzono też znajomość numeru alarmowego 112.
Przedszkolaki w podziękowaniu zaśpiewały piosenkę pt. „ Uliczne światła”. Mamy nadzieję, że takie spotkania będziemy kontynuować, aby świadomość o bezpieczeństwie wśród przedszkolaków była większa.