Bal karnawałowy w przedszkolu – 17.01.2020

We wtorek 17 stycznia 2020 r. dzieci z naszej grupy wzięły udział wielkim balu karnawałowym , który odbył się w naszym przedszkolu. Wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój i zachęcał do wesołej zabawy. Nasi wychowankowie przebrani byli w kolorowe stroje bohaterów znanych bajek oraz postaci i z dumą prezentowały swoje stroje. Wśród uczestników były wróżki, księżniczki, policjanci, żołnierze, ale również biedronki, pszczółki i kotki . Nie zabrakło też piratów, Batmana, Spidermana czy innych barwnych postaci. Dzieci chętnie uczestniczyły w wesołych tańcach i pląsach, a uśmiech nie znikał im z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Brały udział w konkursach i wspólnych zabawach z kolegami z innych grup, za co byli nagradzani cukierkami.
Bal umożliwił dzieciom i nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła im wiele radości co było głównym celem tego balu. Przedszkolaki wracały do domu we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.