Dziś w przedszkolu wielki bal – 17.01.2020 r.

We wtorek 17 stycznia 2020 r. w naszym przedszkolu odbył się  bal karnawałowy. Wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój i zachęcał do wesołej zabawy.  Przedszkolaki przebrane w kolorowe stroje bohaterów znanych bajek i postaci z dumą prezentowali swoje stroje. Wśród uczestników balu były wróżki, księżniczki, policjanci, zwierzątka, ale również nie zabrakło też piratów, Batmanów, Spidermanów czy innych barwnych postaci. Nauczycielki  i animatorki z „Akademii Tanecznego Wychowania” urozmaicały zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani cukierkami. Dzieci chętnie uczestniczyły w wesołych tańcach i pląsach, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Popisy taneczne dzieci z kółka muzycznego i tanecznego oraz liczne zabawy umiliły dzieciom ten niecodzienny czas. Bal umożliwił dzieciom i nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Przedszkolaki wracały do domu we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.