Dzień Mamy

Dzień Mamy jest raz w roku,
Szczęśliwy i pełen uroku.
W tym dniu pragnę złożyć Ci życzenia:
Zdrowia szczęścia i powodzenia.
Za to, że zawsze jesteś przy mym boku
Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku
Za to, że dni moje tęcza malujesz
dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję.”

Z tej okazji w przedszkolu organizowane były przedstawienia i koncerty dla mam. Niestety w tym roku jest inaczej i ze względu na epidemię koronawirusa wydarzenia te nie mogły się odbyć. Nasze przedszkolaki w domu uczyły się wierszy i piosenek dla swoich bliskich. Powstały też wspaniałe laurki dla mam.
Mama to wielkie słowo, które jest synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego
i szczęścia. Mama to jedne z pierwszych słów każdego dziecka. Dla małego przedszkolaka mama to najważniejsza osoba w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem.
Dziękuję za nadsyłane zdjęcia, które później można podziwiać na naszej stronie internetowej.