Święto Mamy i Taty – zajęcia zdalne

W ramach tematyki o rodzinie dzieci z grupy V z aktywną pomocą rodziców korzystały z propozycji zabaw i zajęć – utrwalały znajomość nazw związanych z relacjami w rodzinie: rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, krewni, wzbogaciły wiedzę na temat zawodów wykonywanych przez rodziców. Rozwijały kompetencje językowe poprzez analizę i syntezę głosek i sylab w słowach. Usprawniały słuch rozwiązując zagadki słuchowe. Poznały wiersze, piosenki, tworzyły do nich akompaniamenty i ilustrowały je ruchem. Wykonywały prace plastyczne – upominki dla rodziców. Aby utrwalić wiadomości o rodzinie, wspólnie przeglądały fotografie, albumy. Dziękujemy dzieciom i rodzicom z naszej grupy, którzy zechcieli się z nami podzielić swoimi pamiątkowymi zdjęciami. „DZIĘKUJĘ MAMO! DZIĘKUJĘ TATO!„