Dzień Przedszkolaka

Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj,
to święto Ani, Basi i Krzysia.
W dzień przedszkolaka każdy to wie,
Bawi się z nami, kto tylko chce.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to doskonała okazja do świętowania, zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.  W tym wyjątkowym dniu wspólnie odśpiewaliśmy hymn przedszkolaka, były tańce i zabawy przy muzyce z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Była również FOTO-BUDKA w której wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia ze śmiesznymi gadżetami. Nie zabrakło w tym dniu słodkiego poczęstunku. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również zabawa manualna „Malowane baloniki” polegająca na malowaniu kolorowymi flamastrami twarzy dzieci na balonach. „Przedszkolaki z naszej grupy to super dzieciaki” dlatego w tym dniu otrzymały stosowne medale.