Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września obchodzony w Polsce jest jako „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”. Święto to zostało ustanowione przez Sejm, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci, propagowanie nowoczesnego wychowania przedszkolnego oraz dostarczenie dzieciom kolejnych okazji  do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. W naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka świętowaliśmy 21 września. Z tej okazji dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w zabawach i konkursach w swoich salach oraz w ogrodzie przedszkolnym. Nie obyło się bez medali, dyplomów i słodkiego poczęstunku. Na twarzach dzieci dominował uśmiech i zadowolenie. Z tej okazji składamy wszystkim Przedszkolakom najlepsze życzenia, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu dostarczał wielu pozytywnych wrażeń i był zapamiętany na długie lata.