Co nam jesień w koszu niesie

Po raz kolejny  w naszym przedszkolu odbyła się coroczna impreza pod hasłem „Co nam jesień w koszu niesie? ”czyli jesienne gry i zabawy sportowe. Celem spotkania było poszerzenie  i utrwalenie wiadomości o darach jesieni (owocach i warzywach) oraz promowanie aktywności ruchowej poprzez udział w różnych konkurencjach i zabawach sportowych. Niestety z powodu pandemii każda grupa zorganizowała sobie imprezę indywidualnie, mimo to rywalizacja i wspólna zabawa z kolegami z grupy dała dzieciom dużo radości i przyjemnej zabawy. Przedszkolaki rozwiązywały zagadki o owocach warzywach,  zbierały  ziemniaki w przedszkolnym ogrodzie, rzucały warzywami do wiara  itp.  Wspólna zabawa i wprawiła dzieci w doskonały nastrój. Na zakończenie odbyła degustacja zdrowego posiłku w postaci słodkich winogron i pieczonego w naszej przedszkolnej kuchni ziemniaka. Potrawy smakowały wyśmienicie. Po zakończonym spotkaniu na tle jesiennej dekoracji i wystawy prac wykonanych przez dzieci ”stworków „ z owoców i warzyw przedszkolaki z naszej grupy wykonały wspólną fotografię.