Dzień Pluszowego Misia

Miękki, puchaty, z klapniętym uszkiem czy wielkimi oczkami. 25 listopada przypada przesympatyczne święto – Światowy Dzień Pluszowego Misia. Trudno zaprzeczyć, że pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, jedyna przytulanka na otarcie łez i ukochana „podusia” do snu. W środę 25 listopada przedszkolaki z naszej grupy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek moda na misie nie przemija. Misia można przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. W tym roku Święto Misia obchodziliśmy trochę w zmienionej formie. Z powodu wprowadzonych obostrzeń zabawy odbywały się w poszczególnych grupach przedszkolnych, a ukochane pluszaki musiały zostać w domach. Dzieci mogły jednak przedstawić swoje maskotki poprzez wykonanie pracy plastycznej. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, nie zabrakło też wielu zabaw przy piosenkach o misiu, gier i quizów związanych ze świętem.