Światowy Dzień Pluszowego Misia

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką, w ubranku… Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia. Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. Wiele razy, pewnie był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary.
W dniu 25 listopada przedszkolaki obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Opowiadały o swoich przyjaciołach, przeliczały ile ich przybyło, kolorowały, wycinały, układały puzzle, bawiły się przy muzycznych rytmach. Cieszę się, że mimo coraz bardziej nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”