Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/manafi/ftp/pp2man/wp-content/themes/anima/includes/loop.php on line 298

Dzień Babci i Dziadka

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.

Ponieważ w tym roku dziadkowie nie mogą liczyć na zorganizowany w przedszkolu występ z tej okazji, przedszkolaki postanowiły nagrać swój występ i przesłać swoim dziadkom. Mają nadzieję, że Babciom i Dziadkom spodoba się niespodzianka w postaci wiersza, piosenki oraz własnoręcznie przygotowanych upominków i laurek. Przedszkolaki w ten sposób pragną podziękować za: zabawy, słodycze i dobre rady. Wnuczki i wnukowie życzą STO LAT.